Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Перник за периода 31.08-04.09.2020


ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 31 август – 04 септември  2020 г, включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

 

 

Област Перник  

Община Брезник  

На 04.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Билинци

На 03.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезник:   Васил Левски  16, 15, 5, 18, 13, 7, 4, 10, 9, 8, 17, 10а, 1, 14, 12,  Георги Ив Бунджулов  60,  Каравана, 58, 64,  56, 60, 58,   Елена Георгиева  7, 2, 5, 23, 3, 9, 1, 13,  Зора  1, 4, 2,  Йордан Стефанов  12, 22, 24, 26, 10, 16, 6, 4,  8, 5, 4,  Радослав Григоров  7, 6а,  Славянска  4, 10, 12, 6, 3, 8, 2, 1, 5,  Цвета Лумбарова  41,  Чорни  10,  Чуряк  7, 1, 4, 1,  3

На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Гърло:   Общ.Брезник

На 31.08.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Ребро:   Вила

На 31.08.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Долна Секирна

Община Перник  

На 31.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 01.09.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Големо Бучино:   Арбова  2а, 2,  Бачова Махала  ,  Витоша  7, 51, 24,  Даскала  2, 6, 4,  Дъбрава  15, 7,  Кедър  2, 11, 17,  Кокиче  3,  Кошеве  20,  Кракра  73а, 24, 11, 19, 53, 39, 8, 50, 51а, .43, 5,  Люлин  33, 35,  Македония  16,  Нарцис  2а,  Перник  37,  Република  28, 20, 38, 8, 6,  Рутеш  1,  Скачок  4,  София  50, 1а, 5, 28, 24а, 4,  Струма  21, 15,  УПИ IV-8151 Кв.15  ,  УПИ VIII-184 Кв.48  ,  УПИ XVI-117 Кв.19  ,  УПИ XXIV Кв. 39  ,  Шефтена  7б,  Яланджийска  ,  Ясен  4, 2, 4б,    12, Къща, 5, 256, ПИ 042002  М. Манастира, 50, 49, 58, 56, 51

На 31.08.2020 г. /09:16 – 12:00 ч./ –  Перник:   Арх. Йордан Миланов  8, 2, 25, 33, 53, 6, 43, 16, 29, 37, 55, 11, 27, 18, 35, 19,  Архитект Йордан Пешев  17, 31, 13, 15,  Изток  Мошино, До Супера, Мошино До Супера,  Младен Стоянов  4, Павилион, 6 Ул. Арх.Йордан Миланов, 6, Кафе,  Закуски, м/у Бл.4 И 6, До Бл.4, 4а, 142,  Зад Бл.6, 10, м/у Бл 6 И 8, 6,  Мошино  М\У Бл.4 И Бл.64,  Рашо Димитров  64, 64, 64

На 31.08.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Перник:   Арх. Йордан Миланов  5, 3, 22, 8, 2, 25, 33, 53, 6, 43, 16, 29, 37, 55, 11, 27, 18, 35, 19,  Архитект Йордан Пешев  17, 31, 13, 15,  Благой Гебрев  3, 2б, 2в Зад Бенз. Мид;  Изток  257, с/у Рмп, 2, Мошино, До Супера, Мошино До Супера, 2 Мошино,  Кадиевка  8, 13, 25, 23а, 1, 11а, 21а, 19, 7, 9а, 3б, 12, 3а, 8, 23,  6, 22, 1а, 17а, 4, 2, 9, 17, 2а, 15, 16, 21, 16, 5, 3, 20, 11, 23,  Клемент Готвалд  В ТП Калинин, 10, 10, 10,  Луганск  34, 33, 28, 26, 36, 30, 37, 30, 43а, 41а, 41, 42, 38, 43в, 46, 40, 39, 32, 44, 28, 43, 31, 26, 35,  Младен Стоянов  Павилион, 1, 8, 8, 8, 10, 10 Б, 10, 8а, 10, 4, Павилион, 6 Ул. Арх.Йордан Миланов, 6, Кафе,  Закуски, м/у Бл.4 и 6, До Бл.4, 4а, 142,  Зад Бл.6, 10, м/у Бл 6 И 8, 6, 2, 2а, с/у Супера, 2а,  Младен Стоянов Кв.63 Парцел  ,  Мошино  68,  Стоматологичен Кабинет, М\У Бл.4 И Бл.64,  Рашо Димитров  64, 64, 64, 125, 123,  105, 107а, 111, 117,   Пред Бл.64, 109, 105, 121, 113, 113, 121, 111б, 123, 107, 107, До Бл.64, 119,  УПИ I 6451 Кв.552  ,  Юрий Гагарин  6,  6, 4, 6а, 4а, 6, 275, Подстанция Руен До Блок 10, 3 Е, 3-Е, 3, 3е, 3а, 1, 1,  3в, 3е, 26 3е, 3

На 31.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник:   Кишинев  10, 12, 14, 4, 20, 18, 16, 2, 1, 6, 8,  Краснодар  15, 11, 7, 9, 13, 4, 5, 21, 2, 12, 8, 6, 17, 1, 3, 10, 19,  Луганск  141, 100, 103, 148, 69, 85, 156, 133, 81, 126, 91, 131, 135, 107, 75, 105, 112, 143, 139, 77, 138, 120, 152, 144, 125, 90, 69а, 115, 98, 118, 158, 91a, 136, 146, 162, 97, 106, 89, 96, 119, 87, 121, 134, 95, 151, 145, 108, 88, 73, 124, 122, 142б, 110, 164, 168, 111, 155, 116, 123, 104, 147, 102, 99, 150, 94, 114, 127, 86, 160, 128, 93, 101, 170, 149, 109, 129, 79, 113, 166, 71, 83, 117, 92, 154, 137, 153,  Рашо Димитров  15, 23, 5, 39, 13, 41, 9, 19, 31, 37, 21, 43, 1, 25, 33, 45, 17, 7, 35, 11, 3, 29, 27

На 31.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Рударци:   Xcvi-2228, Кв.21  ,  Балчик  4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло с/у №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21,  Борова Гора  2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3,  Боровец  4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а,  Бургас  11, 15, 22, 9, 19, 5, 13,  Варна  16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19,  Дулова  ,  Земен  6, 4, 3, 5, 2, 1,  Изгрев  38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7,  Кало  98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, ТП Кало Ст.26 Кл.А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8,  Местн.Кало  ,  Металург  12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 Къща, 24, 21, 9, 13 Къща, 2а,  Михаил Дойчев  24, 28,  ПИрин  ,  Пловдив  27,  Самоков  6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15,  Свищов  25, 17,  Трън  8, 2, 4 Къща, 12,  УПИ LXXXIV-2229, Кв.21.  ,  Ястребец  2, 5, 6, 7

На 31.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 01.09.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Драгичево:   559,  М. Черешите  ,  VІІ-555 Кв.80  ,  Александър Боянов  13, 25, 20, 31, 21, 302, 16, 50, 19, 29 Къща, 31а, 26, 14, 12, 14, 6, 10, 5,  Александър Танев  6а,  Байкал  1, 12, 10, 16, 13, 14, 8,  Бор  4, 4а, 13, 12, 6, 2, Местност Черешите, 8, 3,  Васил Априлов  8, 50, 2, 7, 9, 1, 4, 13, 11, 3, 5, 8д, 10, 20, 27, 12, 10,  35, 33, 8, 23, 21, 15, 29, 16, 14, 25, 31, 22, 17, 18, 24,  Васил Левски  18, 14, 3, 17, 12, 6, 10, 19, 1, 4, 21, 7, 15, 13, 5, 9, 8, 2, 16, 30, 26, 52, 44, 58, 22, 36, 20, 50, 29, 27, 34, 42, 40, 38, 59, 48, 23, 54,  Витоша  7, 15, 5, 1, 11а, 11, 13, 3,  Владайска  5, 7, Къща, 1, 11, 2, 9, 19, 13,  Възраждане  28, 38, 42, 45, 59, 63, 26, 24, 53, 43, 49 А, 49, 40, 61, 52, 57, 34, 44, 47, 30, 55, 67, 32, 48, 50, 132, 138, 140, 142, 128, 126, 122, 130, М/У Гор. Идол. Драгичево, 153, 157, 143а, 132б, 144, 149, 145, 143, 183, 202, 216, 210а, 198, 1, 231, 182, 157, 188, 169, 186, 167,  180, 159, 165, 163, 166 Къща, 190, 141, 184, 148, 161, 167, 151, 138, 153, 147, 164 Къща, 155, 168, 192, 162,  225, 178, 143, 169, 184, 194, 68, 104, 86, 129, 139, 92, 114, 102, 119, 107, 111, 106, 78, 109,  103, 115, 118, 94, 100, 70, 108, 116, 96, 131, 125, 127, 84, 109, 137, 135, 113, 98, 133, 110, 41, 82, 120, 111,  90, 105, 112, 74, 80, 88, 101, 105,  123, 64, 87, 97, 83, 89, 66, 79, 82, 93, 85, 62, 83,  66, 54, 58, 1, 69,  Върла Стрън  6, 3, 1,  Горно Драгичево  173, 196, 204, 200,  Горно Драгичево/Гола Могила  ,  Горно Драгичево/Копринено Орище  ,  Гранит  14, 2, 3, 7, 17, 21, 6, 20, 12, 23, 5, 19, 10, 15, 8, 13, 5,   Долно Драгичево  ,  Здравец  15, 3, 2, 19, 23, 1, 11, 13, 10, 6, 12, 5, 9, 21,  Ивайло  12, 11, 3, 8, 16, 5, 2, 7, 18, 1,  Иван Вазов  7, 1, 10, 2, 5, 8, 3, 11, 9 А, 9,  Калиница  11, 17, 15, 3, 1, 27, 7, 29, 9, 11,  5, 44, 12,  Каменица  25, 31, 23,  Кокиче  8, 7, 4, 3, 5,  Кракра  2,  5, 33, 10, 7, .1, 16, 19, 18, 9, 13, 12, 11, 22, 39, 27, 41а, 29, 24б,  24, 35а, 24б, 34, 21, 1, 3, 35, 33, 41,  Лебед  9, 1, 16, 6, 7, 3, 12, 13, 14, 5, 11, 10,  Любен Каравелов  12, 6,  Люлин  34, 38, 20, 6, 32, 56, 10, 2, 66, 30, 4, 70, 58, 48, 46, 9, 34,  18, 8, 3, 12, 28, 7, 22, 26, 16, 54, 1, 45, 64, 14, 24, 62, 36,  М.Копринено Орище ПИ 324  ,  Магистрала  1,  Мария Луиза  14, 1, 15, 8, 25, 3, 24, 11, 10, 22, 13, 31, 21, 16, 12, 33, 29, 17, 35,  Мах.Крушите  Вила,  Местност Горно Драгичево  Дърводелна, 386, Парцел 502 Кв 429, Къща,  Местност Горно Драгичево/Ал Танев  5,  Местност Горно Драгичево/Борова Гора  ,  Местност Горно Драгичево/Гола Могила  ,  Местност Горно Драгичево/Копринено Орище  8, Къща,  Местност Горно Драгичево/Крушите  ,  Местност Горно Драгичево/Селимите  ,  Местност Горно Драгичево/Черешите  ,  Минзухар  8, 16, 3, 2, 35,  Миньор  5а, 3, 6, 8, 7, 4, 2, 10, 14, 1, 5,  Мрамор  6,  Незабравка  3,  Никола Вапцаров  1, 26, 27, 32, 47, 33, 23, 25, 43, 35, 31, 30, 19, 39, 24, 20, 22, 41, 45, 37, 21, 28, 17, 29, 5, 3, 20, 16, 18, 6, 11, 15, 1, 7, 4, 8, 13, 2, 10,  Оборище  11, 14, 12, 7а, 7, 16, 10, 13, 6, 1, 3, 4, 2,  Панайот Волов  16, 4, 6, 3, 22, 11, 9, 5, 12, 7, 8, 1, 20, 10, 2,  ПИ 020003  ,  ПИ 1625, М.Серимеж  ,  ПИрин  37, 28, 27, 17, 5, 6, 11, 10, 12, 13, 1, 4,  4, 15, 29, 41, 7, 39, 9, 2, 21, 43, 3, 47, 23, 35, 8, 45, 33, 31, 39а, 41а,  Реката  3,  11, 3, 4, 7, 2, 9, 13, 15, 17, 19, 3,  Република  1, 9, 4, 23, 6, 21, 2, 11, 15, 7, 13, 17, 8,  Рила  23, 25а, 13, 17, 27, 19, 21,  Ропотамо  9, 3, 5,  Рударска  14, 45,  Павилион,  Сава Асенов  7, 2, 9, 11,  Серимеж  ,  Средорек  14, 7, 3а, 3, 12, 1, 4, 6, 2,  8, 10, 2,  Умище  3, 1,  УПИ VIII-1426  ,  Физкултурна  3, 22, 2, 14, 20, 8, 5, 18, 6, 4, 1, 16, 12,  Черни Връх  11, 3, 2, 4, 8, 5, 1,  Янтра  14, 16, 22, 26, 24, 6, 18, 20, 10,  10, 22, 12, 8,    Гл.Път Е-79, Магистрала, Е-79, Гл.Път Е79, Селска Бара, 26

На 31.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 01.09.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мало Бучино:   Люлин/2-ра/  1, 1, 1

На 31.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 01.09.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мърчаево:   10-та  1 УПИ 018018

На 31.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 01.09.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Перник:   Бучински Път

На 02.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч.; 09:01 – 09:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Земен:   Пещерско Шосе  23

На 02.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./ –  Перник:   Балева Махала/Даскалово/  ,  Мах.Захаринова  46, 50, 41, 56, 40, 54, 44,  Мах.Чешкарова  ,  Ракитовец  ,  Църква

На 02.09.2020 г. /09:01 – 09:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Кралев Дол:   3-Ти Март  20, 14, 19, 38, 25, 30, 28, 22, 17, 18, 16, 24, 24, 13, 3, 32, 41, 42, 40, 10, 4, 12, 11а, 3, 7 А, 11, 6, 7, 14, 5,  Божилец  7, 5,  Боян Витков  13, 12, 3, 16, 23, 1, 5, 17, 8, 2,  В. Левски  14, 12, 1, 13, 21,  Васил Левски  6, 19, 3, 9, 15, 16, 17, 13,  Велико Търново  11, 14, 3, 6, 15, 10, 6а, 5, 8,  Волга  21, 23, 19, 10, 17, 14, 4, 9, 5, 6, 7, 2, 1,  Голо Бърдо  7, 1, 21, 8, 13, 3, 6, 10,  Граничар  4, 2, 5, 3, 32, Къща, 8, 1,  Драва  4, 2,  Дунав  4, 2,  Дъбрава  Къща, 3, 2, 25а, 29, 27, 14, 1, 10, 26, 20, 4, 21,  Еделвайс  2, 1,  Извора  8, 4, 6, 5,  Изгрев  9,  Искър  11, 3, 10, 17, 7, 9,  8, 15, 20, 5, 6, 14, 2, 9, 4, 25, 11,  Калофер  6, 3, 2, 1,  Калужерец  14, 10, 15, 8, 1,  Лале  9, 5, 16, 7, 8, 1, 12, 2, 10, 6, 9, 21, 34, 6, 22, 32, 23, 26, 19, 28а, 20, 17, 8, 33, 36, 25, 31, 27, 38,  Люлин  8а,  2, 13, 1, 7а, 7, 8 А, 6, 8, 4, 5, 10, 7,  Люляк  5, 9, 10, 14, 11,  Махала Айдарица  11, 2, 4, 5, 12, 13, 3, 10, 5,  Махала Орниче  3, 16, 12, 26, 8, 4, 15, 2,  Металург  8, 3, 16, 35,  11, 13, 21, 20, 12, 29, 5, 6, 30, 9, 35, 1, 17, 15, 28, 19, 24, 9а, 2, 25, 18, 19, 8,  Минзухар  1, 10, 2, 4, 10, 7,  Миньор  3, 5,  Орниче  6, 25, 14, 1, 5, 9, 24, 4, 21, 11, 4а, 29, 2,  Отец Паисий  17, 27, 31, 29, 35,  55 А, 19, 73, 61, 48, 51, 63, 4, 39, 62, 21, 41, 71, 69, 81, 33, 25, 79, 45, 43, 23, 59, 55, 75, 65, 3, 6, 12, 11, 13, 6а, 14, 18, 15, 26, 5, 2, 12,  21, 9, 13,  24, 8, 10,  Родопи  12, 1, 7, 33, 4, 15,  Светлина  3, 2, 1,  Синчец  3,  Славей  1, 8, 13, 7, 17, 6, 36, 18, 12, 44, 4, 15, 16, 25, 23а, 26, 23, 10, 9а, 9, 32, 27, 5,  Струма  14, 8, 4, 6, 5, 7, 2,    Фуражомелка

На 02.09.2020 г. /09:01 – 09:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Перник:   Аврора  1,  Айдарица  4,  Баба Парашкева  4, 1,  3, 6, 1, 5, 7, 2,  Балева Махала/Даскалово/  ,  Белоградчишки Скали  5, 6, 1, 2, 3, 18, 7,  Бор  7,  Боровец  21, 3, 7, 8, 26, 13, 10, 11, 9, 22, 12, 6, 27, 24, 15, 2, 4,  4, 5, 18, 1, 1а, 17, 20, 29, 16, 25, 19, 9,  Братя Кокарешкови  7, 3, 1, 5,  Волга  69, 64, 61, 65, 59, 67, 18, 3, 7, 19, 21, 25, 16, 8, 4, 6, 17, 15, 1, 9, 5, 14, 20, 23, 11,  Грамаге  7, 20, 29,  17, 2а, 1, 14, 27, 13, 37, 6а, 25, 19а, 21, 16, 29, 24, 15а, 19, 18, 20а, 10, 9, 3, 22, 5, 18а, 29а, 35, 4, 15, 6, 31, 33, 1, 8,  Димитър Благоев  191, 193, 185, 260, 272, 276, 187, 278, 195,  183, 189, 280, 197, 195, 187,  274, 137, 141,  146, 141, 135, 139, 40, 155, 131, 163, 244, 234,  146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222,  115, 155, 138, 154, 208, 89, 216,  220, 250, 171, 182, 192, 198, 242,  200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152,  117, 236,  194, 119, 131, 222, 194,  240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178,  157а, 246, 178, 192,  148, 230,  140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, 266, 264, 240, 268, 260, 256, 258, 270, 262,  Димитър Хранов  3, 3а, 2,  Драва  3, 1, 4, 2,  Евгении Ачанов  7, 5, 6, 17, 8, 12, 2, 3,  Жива Вода  1,  Ивайло  1,  Йордан Лютибродски  67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, 73а, 75, 77, 78, 76, 79, 80, 74, 81,  Климент Охридски  8, 12, 10, 6, 1, 2, 4,  Костенец  7, 9, 5, 4, 5, 8, 2, 3а, 3, 6, 1,  Кралевски Път  22, 9, 173, 1, 284, 189, 201, 15, 3, 7, 24, 18, 12, 13, 280, 20,  Лазар Робев  4а, 4, 2,  Леденика  4, 1, 2, 6, 10, 1, 12,  Ленин  90, 111а, 85,  99, 111, 84, 94, 93, 78а, 96, 85, 83, 104, 82, 101, 83а, 109, 80, 95, 102, 88, 89, 100, 107, 105, 98, 86, 97а, 91, 97, 101а, 92, 87, 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68,  50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74,  70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40,  47,  Мах.Захаринова  46, 50, 41, 56, 40, 54, 44,  Мах.Чешкарова  ,  Момин Проход  1,  Ракитовец  ,  Рилски Езера  8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а,  Станке Димитров  46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60,  УПИ І Кв.81  ,  Христо Македонски  2, 4,  Христо Смирненски  78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5,  Църква  Кр.Път,  Чехов  1,  Чуйпетлово  1,  3, 4, 2, 6, 5, 6,  1

На 02.09.2020 г. /09:01 – 09:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Студена,  Общ. Перник:   Бор  2 Срещу Д  Л  В,  Боровец  12, 7,  Волга  4, 67,  Кралевски Път  1,  Райко Даскалов  4а,  Христо Ботев  2,  11

На 02.09.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Ковачевци,  Общ. Ковачевци:   УПИ-665, Кв.47

На 02.09.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Перник:   Аврора  2, 13, 7, 7а, 10, 11, 15, 3, 4, 5,  Александър Стоянов  1а, 17, 3, 3а, 20, 27, 40, 1, 33, 29, 24, 36, 5, 8а, 25, 22, 19, 10, 35, 9, 7, 32, 21, 38, 31, 8, 23, 6, 11, 39, 37, 15, 48, 44, 45, 50, 43, 51, 47, 49, 46, 41, 42,  Асен Търновски  16,  6, 4, 3, 10, 12, 5, 16, 14, 2, 8,  Белоградчик  21, 19, 10, 2, 14, 1, 15, 12, 25, 11, 23, 17, 9, 8, 18, 3, 16, 5, 13, 7, 4,  Бор  3, 1, 2, 7, 5, 6, 4,  Боян Чонос  3,  Ваклин Церковски  16,  Валентина Терешкова  8, 3, 9, 5, 2, 1, 15, 13, 11,  Вела Пеева  32, 18, 37, 21, 28, 30, 19, 34, 14, 15, 23, 27, 20, 33, 18а, 12, 31, 26, 13, 16, 26а, 35, 29, 25, 5, 24, 23,  17, 47, 51а, 62, 49, 46, 52, 59, 51, 53, 50, 57, 60, 48, 56, 55, 61, 70, 66, 72а, 64, 68, 72, 38, 1, 8, 4, 39, 2, 9, 3, 36, 11, 6, 43, 40, 41, 37, 42, 44,  Димитър Благоев  31,  76, 70, 90, 94, 78, 29, 90,  74, 45а, 66, 43, 96, 33,  72, 88, 43а, 92, 86, 86а, 68, 80, 31, 96а, 45, 84, 82, 113, 99а, 159,  111,  113,  99, 117, 111, 172, 104, 37, 39, 132, 67,  118,  45,  55, 59, 65, 41, 55,  118, 112, 67, 69, 79,  83, 126,  124, 122, 77, 108, 110, 61, 130, 73, 116, 39а, 81, 85, 79, 100, 63, 65,  56, 126а, 102, 98, 106, 128, 134, 53, 126, 71, 75,  Добри Миланов  2, 7, 6, 16, 3, 5, 19, 9, 18, 12, 23, 10, 8, 7а, 15, 21, 4, 14, 11, 2,  25, 1, 17, 33, 22, 26, 30, 20, 31, 27, 35, 28, 29,  Дъбрава  28, 10, 23, 22, 6а, 33, 16, 27, 16, 12, 25, 21а, 4, 24, 8, 5, 32, 13, 17, 19, 15, 29, 31, 2, 1, 6, 33а, 11, 18, 21, 3, 18, 20, 14, 9, 30, 7,  Еднофамилни Къщи  5, 3, 10, 4, 2, 9, 1, 8, 7, 6,  Жива Вода  3, 1, 11, 5, 2, 7, 6,  Йордан Лютибродски  1, 4а, 6, 3, 4, 9, 10, 2, 5, 7, 11, 34, 20, 33, 17,  16, 30, 20, 32, 18, 19, 14а, 24, 29, 12, 13, 26, 27, 22а, 28, 15, 14, 26, 25, 21, 23, 33а, 31, 17, 37, 43, 40а, 48, 53, 35, 50, 42, 58, 54,  39, 38, 54, 45, 55, 52, 41, 49, 40, 47,  Калофер  8а, 3, 16, 6, 14, 12, 1, 10, 4, 5,  Кирил Тупанков  8а, 26, 6,  25, 14, 12, 24, 16, 18, 1, 19, 6, 17, 9, 23, 3, 8, 20, 22, 24а,  Ковачевци  10, 5, 3, 6, 1, 2, 7, 4, 17, 15, 19, 9, 8, 21,  Крум Накев  16, 14,  Кръстина Михайлова  13, 10, 5, 11, 2, 9, 8, 6, 3, 7, 4, 3а,  Кюстендил  10, 13, 11, 16, 15, 12, 5, 14, 17, 18, 9, 7, 3, 6, 4, 6а, 1, 8,  Лазар Робев  10, 8, 10,  6,  Ленин  2, 4, 3, 13, 7, 15а, 17, 18, 14, 20, 23, 7,  19, 16, 15, 5, 6, 6,  6а, 20, 28, 34, 41, 26, 22, 29а, 37, 31а, 32, 38, 24, 25, 29, 35, 31, 33, 33а,  Лиляна Димитрова  4, 6, 15, 2, 5, 7, 1, 19, 9, 3, 11, 12, 13, 16, 18, 14, 8, 10а, 10, 20, 17, 23, 22а, 21б, 32, 19, 25, 28, 22, 29, 30, 26, 30а, 21а, 27, 24, 34, 38,  46, 48, 37, 54, 35, 45, 52, 49, 47, 46а, 37 Б, 42, 33, 43, 36, 41, 38, 50, 51, 40,  Мадарски Конник  4, 6, 12, 3, 8, 16, 14, 10,  Малчика  5, 3, 1,  Маниш  9, 9, 11,  Мануш Войвода  17, 19 Жилищна Сграда, .12, 15, 14, 13, 1, 7, 5, 2, 12, 1, 4, 2, 6, 10, 3, 7, 11, 5, 8, 9,  Металург  5, 2, 7, 17, 3, 9, 11, 19, 1, 13,  Момин Проход  5,  Никифор Панкев  30, 45 А, 49, 22, 53, 43, 37, 26, 55, 35, 32, 57, 71, 59, 47, 45, 28, 51, 41, 31, 33, 18, 10, 17, 15, 8, 2а, 27, 19, 16, 13, 6,  2, 21, 14, 11, 4, 6, 25, 12, 9,  Никола Вапцаров  10а, 3, 2, 1, 10,  Николай Островски  12, 7, 14, 2, 8, 10, 6, 4, 2а, 5, 1,  Огнян Ягодински  4, 2, 1, 6,  Огоста  33, 28, 21, 18, 37, 24, 23, 22, 29, 20, 39, 31, 32, 35, 27, 25, 41, 16, 36, 34, 49, 46, 42, 47, 38, 51, 45,  Опълченска  1, 3, 13, 6, 18, 17, 9, 7, 5, 10, 2, 16, 14, 22, 8, 20, 15, 12,  Паисий Хилендарски  3,  2, 6, 4, 3,  5, 3, 1, 7,  Пещера  9, 10, 11, 7,  17, 1, 3, 16, 7, 27, 8, 6а, 19, 12, 2, 6, 4,  Пушкин  12, 14, 1, 9, 11, 8, 13, 3, 5, 6,  Ракитовец  3, 14, 1, 4, 7, 1а, 2, 15, 8, 10, 5, 13,  Рахила Ангелова  2,  3, 5, 6, 1, 2, 2, 14, 10, 12, 4, 8, 5, 20, 32, 9, 13а, 7, 11, 24, 16, 28, 26, 28а, 30, 13, 18, 5, 22, 17, 34, 15, 21,  Родина  1, 4, 6, 8, 2,  Свети Спас  Храм,  Сините Вълни  7, 4а, 3, 1, 4, 5, 6, 3а,  Станке Димитров  1, 9, 18, 8а, 26, 1, 38, 7, 34, 2а, 36, 20, 19, 10, 5, 22, 14, 15, 40, 8, 24, 4а, 7а, 28, 2, 3, 16, 4, 12, 16а, 5а, 21, 6, 32,  Страцин  11,  Тинтява  7,  3, 7, 2, 1, 5,  Тодор Йорданов  4, 2,  Училищна  1, 9, 11,  Хан Крум  2, 23, 8, 29, 1, 15, 25, 3, 7, 5, 11, 4, 6, 19, 6а, 9, 17,  Христо Кърпачев  3, 6, 1, 4, 3, 3, 2,  Цветна Градина  4, 2, 8,  Църква  1, 1, 9, 15, 5, 19, 3, 13, 7, 1, 11, 6, 2, 17,  Черни Връх  2, 3, 7, 5, 8,  Черно Море  2а, 9, 5, 8, 1, 4, 6, 2б, 6,   Явор  1, 6, 2, 9, 10, 12, 4, 14, 8, 16, 3, 7, 11

Община Радомир  

На 31.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Житуша:   П-Л Іv Пл.№711,  Кв.56  ,  УПИ V-675, Кв.52  ,  УПИvі  ,    Вила, Къща

На 31.08.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Радомир:   Витоша  3, 5, 7, 9, 1, 2,  Гърляница  43, 48, 42, 43, 45, 46, 49, 44, 47, 43,   Дупнишка  49, 55,  Никола Вапцаров  7, 3, 21, 9, 1, 11, 15, 5, 17,  Парижка Комуна  10, 12, 8, 6, 7, 5, 2, 3, 4,  Пчелинци  7, 2, 13, 8, 9, 4, 10, 6, 11, 12, 5, 3,  Път №627  ,  Хайдут Румяна  13, 7, 4, 15, 18, 9, 17, 11, 16, 6, 8, 1, 5, 10, 2, 12, 14

Община Трън  

На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Бохова:   УПИ-Хi-148  ,    Къща, Вила

На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Кожинци:   Общ.Трън

 

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.



Добави в Svejo

 113 преглеждания